Невиконання заходів щодо захисту країни ставить під сумнів легітимність “зеленої” влади – Турчинов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
легітимність

В умовах загрози військового вторгнення рф в Україну, влада демонструє злочинну бездіяльність і некомпетентність. У своєму черговому відеозверненні Зеленський називає можливість вторгнення рф «чутками», натякаючи, що їх навмисне пускають наші західні партнери. Про це заявив екссекретар РНБО [2014-2019] Олександр Турчинов.

Напередодні цього відеозвернення розвідувальні органи США офіційно надали військово-політичному керівництву України інформацію про підготовку нападу (вторгнення) російських військ з території Білорусі. Головним наступальним пріоритетом ГШ рф є Київський стратегічний напрямок.

З цією метою відбувається концентрація військ на контрольованій Кремлем території Білорусі, а також підготовка спецслужбами рф і РБ провокацій у прикордонному регіоні. Разом з тим, жодних заходів для прикриття столиці та відбиття можливого нападу українське керівництво не вживає. В цих умовах необхідно негайно почати підготовку оборонних рубежів. Завершити формування, підготовку та озброєння бригад тероборони всіх прикордонних областей.

Невідкладно перекинути механізовану бригаду корпусу резерву в район прогнозованого наступу агресора (Овруч-Іванків). Озброїти механізовану бригаду та бригади тероборони протитанковими ракетними комплексами «Стугна», «Корсар», а також, наданими урядом Великобританії NLAW (SAAB).Невиконання елементарних заходів щодо захисту країни ставить під сумнів адекватність та легітимність «зеленої» влади.

Читай у Google News!