Зріджений американський газ надійде в Україну вже цієї зими

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Уже на початку листопада в рамках угоди зріджений газ прибуде до польського ЗПГ-терміналу імені президента Лєха Качинського в Свіноуйсьці. ЗПГ надійде до польської системи передачі після регазифікації, звідки він потрапить до України через газове сполучення у Германовіце та буде переданим компанії ЕРУ. Поставки для ЕРУ здійснюватимуться до кінця 2019 року, повідомляє прес-служба компанії.

Імпорт зрідженого природного газу до Польщі динамічно зростає. Якщо в 2016 році частка ЗПГ становила близько 8,5 відсотків у всій структурі імпорту, то в 2018 році вона вже перевищувала 20 відсотків. З моменту запуску терміналу в Свіноуйсьці PGNiG вже отримала 70 партій зрідженого газу із загальним обсягом у 7,5 мільярдів кубометрів після регазифікації. Кількість поставок, що надходять до Польщі із США, невпинно зростає. У той час як в 2018 року PGNiG прийняла всього одну поставку американського ЗПГ, до кінця серпня 2019 року ця кількість зросла до чотирьох поставок, окрім цього, відбулася одна поставка за середньостроковим контрактом та ще одна – за довгостроковим.

“Ми, як і раніше, зберігаємо своє реноме першовідкривачів у здійсненні найбільш амбітних завдань в енергетиці регіону. Завдяки співпраці з нашим польським партнером ми здійснюємо справжній прорив, вибудовуючи трансатлантичний коридор поставок газу з США в Україну”, – коментує дану угоду президент ERU Corporation Дейл Перрі.

Читай у Google News!