Deutsche Bank наймав дітей російських чиновників, щоб отримати вигідні угоди

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Між 2006 та 2014 роками Deutsche Bank забезпечував роботою родичів іноземних урядових чиновників у різних куточках світу, щоб банк міг отримати або зберегти бізнес угоди чи отримати інші переваги.

“Ми мусимо це зробити!”, – заявив старший чиновник з Deutsche Bank, згідно з даними Комісії з цінних паперів та бірж США [SEC]. “Ми повинні влаштувати її в Лондоні, оскільки це не працевлаштовувати її в Москві!”, – сказав він.

Згідно з інформацією, яка є у SEC, жінка була прийнята на роботу в Лондоні. Через десять днів батько нової працівниці відправив Deutsche Bank пропозицію щодо випуску облігацій на суму понад 2 мільярди доларів.

В іншому випадку вищий керівник російського державного підприємства попросив банк найняти його сина, який також хотів працювати в лондонських офісах Deutsche Bank, повідомляє SEC.

Через два місяці керівник HR відділу захотів, щоб цього сина звільнили, незважаючи на статус батька. Він не з’являвся на роботі, провалив іспит і був “тягарем для репутації”, – сказав співробітник Deutsche Bank.

Натомість сина чиновника перевели назад до Москви, згідно з документом SEC.

Як повідомлялось, Deutsche Bank оштрафували за корупцію в рф та Азії.

Читай у Google News!