ЗМІ: Зеленський чотири рази “відкосив” від армії

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кандидат у Президенти шоумен Володимир Зеленський чотири рази проігнорував повістки, надіслані йому під час мобілізації 2014 -2015 років. Про це повідомляє Главком з посиланням на відповідь Міністерства оборони України на депутатський запит народних депутатів Бригинця, Мамчура, Чорновол та Бондаря.

Зокрема, у документі йдеться, що громадянин Зеленський Володимир Олександрович є придатним для військової служби, але службу у ЗСУ не проходив.

“Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах” (адреса у м. Кривий Ріг), стверджується в документі. “Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за викликом не прибував”.

Видання нагадує, що 12 квітня народний депутат Тетяна Чорновол заявила, що звернеться до Міноборони, аби там спростували чи підтвердили інформацію, чи ухилявся Зеленський від мобілізації у 2014 році. У штабі Зеленського відмовились коментувати це звернення.

Підполковник, командир 43-го батальйону «Патріот» Сергій Мацейко повідомив ЗМІ, що у 2014 році займався мобілізацією і особисто виписував Зеленському повістку, яку віддали його мамі. Натомість мати Зеленського заявила, що не отримувала жодних повісток про мобілізацію.

Як повідомлялося, Зеленський ухиляється від призначених ЦВК дебатів на Суспільному.

Читай у Google News!