Збройні сили отримали 120 нових зразків техніки, які раніше не були на озброєнні

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Збройні сили України (ЗСУ) останнім часом отримали 120 нових зразків техніки, які раніше не були на озброєнні, заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

“Ми ввели 120 нових зразків техніки – тих, яких раніше не було на озброєнні Збройних сил України, та допустили до експлуатації більше 330 одиниць озброєння і техніки. Це і в авіаційному комплексі, і безпілотні літальні комплекси, бойові літальні апарати, які ми закупили. Для нас головне – бачити кінцеву мету”, – підкреслив Полторак.

Зйого словами, цей рік є дуже оптимістичним у питаннях, пов’язаних з виконанням державного оборонного замовлення.

“Ми плануємо завершити випробування крилатої ракети “Нептун”. Також поставили на масове виробництво ракети системи залпового вогню “Вільха” і почали випробування ракетного комплексу “Вільха-М”. Працюємо над завершенням випробування артилерійської системи “Богдана”, над розробкою і поставками до Збройних сил України нових розвідувальних комплексів та апаратів, комплексів радіоелектронної боротьби, засобів загоризонтної розвідки, що значно підвищує наші можливості, – підкреслив Полторак.

Для втілення усіх планів, на думку глави оборонного відомства, потрібні дві умови: незмінність курсу України на ЄС та НАТО і навчитись, маючи невеликий ресурс, дуже ефективно використовувати ті кошти, які виділяє держава на оборону.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket