Забужко: Українська журналістика останні кільканадцять років займалася інтересами олігархічних груп

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

В Україні можна спостерігати кризу української журналістики принаймні останні 15 років. Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявила українська письменниця, поетеса та есеїстка Оксана Забужко.

“Яке це все неймовірне сумне і трагічне … Це криза української журналістики принаймні кільканадцяти років … Весь цей час українська журналістика займалася не українським суспільством, а займалася інтересом тих чи інших олігархічних груп … Те, про що треба кричати … До влади в Україні ідуть люди за спиною, за машкарою, оцього умовно віртуального персонажа, які хочуть завалити країну. Якщо 21 числа Україна не витримає тест на почуття реальності і на інстинкт небезпеки, то з 22 квітня починається наш шлях у прірву, нас чекає економічний і політичний колапс”, – сказала Забужко.

За її словами, в Україні абсолютно неоколоніальний формат інформаційного простору. На її думку, Україна здала свій інформаційний і культурний простір московському шоубізнесу. Україна загнала своїх кінематографістів, своїх співаків, свій шоубізнес, свою масову культуру, своїх авторів масової культури “під плінтус.

“По телевізору безроздільним монополістом виступав російський шоубізнес, в якого було завдання розмити почуття реальності і власної гідності (в українців – УТ). Революція негідності, яка в нас тривала повних 15 років”, – підкреслила письменниця.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket