Зеркаль про “Північний потік-2”: Україна може тільки спостерігати

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зеркаль про "Північний потік-2": Україна може тільки спостерігати 1

На жаль, Україна не бере активної участі у ситуації навколо “Північного потоку-2”, тому ми можемо тільки активно спостерігати. Про це пише радниця голови правління НАК “Нафтогаз України” Олена Зеркаль.

“Ескалація агресії РФ проти України має різні наслідки. Один із них – миттєва реакція Сенату [США], адже цього тижня комітет із міжнародних відносин підтримав законопроєкт із безпекового партнерства з Україною, що включає питання боротьби з Росією через застосування додаткових санкцій проти 20 компаній та кораблів, задіяних у добудові проєкту “Північний потік-2”, – написала вона 23 квітня.

Сенатор-республіканець Джим Ріш назвав ініціативу своєчасною, а представниця Демократичної партії Джин Шахін наголосила, що захист інтересів США передбачає зупинення будівництва газопроводу.

“Паралельно з цим не дрімають європейські колеги, прем’єр-міністри Польщі і Словенії Матеуш Моравецький і Янез Янша закликали Німеччину вийти з проєкту “Північний потік-2”, заявивши, що це дестабілізує Європу. А експосол США в Польщі Деніел Фрід заявив про “загрозу розколу” енергетичного ринку Європи через “Північний потік-2″. Геополітична шахівниця зараз дуже активно розігрує ще не зовсім зрозумілий дебют. На жаль, ми в цій партії не граємо, тому можемо тільки активно спостерігати”, – додала вона.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket