Північний потік-2. Лицемірна угода Німеччини з Путіним – The Telegraph

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Північний потік-2. Лицемірна угода Німеччини з Путіним - The Telegraph 1

Лишилося прокласти менше ніж 100 кілометрів труби, щоб добудувати російський газопровід “Північний потік-2”. Про те, чому Берлін так сильно хоче задовольнити бажання Путіна, пише The Telegraph.

У звіті ЄС за 2018 рік, який потрапив у ЗМІ, йдеться про те, що “Газпром” продає газ Німеччині за ціною 200 євро за тисячу кубометрів, тоді як Польща змушена платити 350 євро. А з Болгарією Росія взагалі поводяться, як з колонією.

Не секрет, що Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) орієнтується на схід, ще з часів “східної політики” Віллі Брандта в часи Холодної війни. А екс-канцлер Німеччини Герхард Шрьодер давно працює в раді директорів “Північного потоку-2” і отримує зарплату від Кремля.

Видання також нагадує, як президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що “Північний потік-2” потрібно добудувати, начебто тому, що цього якимсь чином вимагає мораль. Мовляв, Берлін зобов’язаний це зробити через жертв нацистів в часи Другої світової війни. Це дуже здивувало Київ, адже саме в Україні відбулася найбільша бійня.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket