Зеленський в аудіозверненні “наговорив собі на 150 років тюрми” – суддя КСУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
КСУ

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко вважає, що у своєму аудіозверненні до депутатів з фракції “Слуга народу” президент Володимир Зеленський зробив заяви, які порушують законодавство
Про це суддя Конституційного суду Ігор Сліденко заявив журналістам, повідомляє unian.ua.

Відповідаючи на запитання, як розвиватимуться події, якщо у ВР будуть 226 голосів для ухвалення президентського законопроекту щодо припинення повноважень суддів КС, Сліденко сказав: “Я думаю, що далі – розпад України і війна, тому що, крім тих 226, ніхто це не визнає. Якщо будуть спроби силовим шляхом захопити Конституційний суд, маю на увазі будівлю суду, то це означатиме війну. Є політичні сили які ні за яких обставин не погодяться на такий розвиток подій, на узурпацію влади”.

На переконання Сліденка, у своєму аудіозверненні до депутатів з фракції Слуга народу Зеленський “наговорив собі на 150 років тюрми”.

“Президент вголос закликає депутатів до повалення державного ладу. Це вже не вигадки РНБО, що Конституційний суд зазіхав на державний лад. Чим зазіхав? Що Конституційний суд скасував 366-1 статтю Кримінального кодексу і сказав, що її треба вдосконалити? Це навіть коментувати незручно”, – сказав Сліденко.

Як відомо, КСУ скасував кримінальну відповідальність за недостовірне декларування статків. Зеленський після термінового засідання РНБО заявив, що система е-декларування в Україні працюватиме.

Уряд зобов’язав НАЗК невідкладно відновити доступ до реєстру е-декларацій. 1 листопада президент України Володимир Зеленський назвав демарш Конституційного суду проявом змови старих еліт і олігархів проти нього та всієї країни.

2 листопада журналісти опублікували аудіозапис, де нібито президент Зеленський звертається до нардепів-“слуг” з проханням підтримати його невідкладний законопроєкт, зумовлений рішенням КСУ.

Читай у Google News!