Кравчук повідомив про 2 плани “Б” стосовно Донбасу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кравчук

Голова делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що план “Б” щодо врегулювання ситуації на Донбасі є як у президента Володимира Зеленського, так і у ТКГ. Про це він повідомив у інтерв’ю агентству interfax.com.ua.

“Насамперед я абсолютно переконаний, що такий план “Б” є у Президента. Є такий план “Б” і в нашій групі, але я не маю повноважень зараз вам про цей план говорити”, – сказав Кравчук.

На його думку, Зеленський пам’ятає про той термін “в один рік”, щоб спробувати використати наявні механізми, про який він говорив.

“Правда, він говорив про рік для України. Він не може говорити для росії, для Франції, для Німеччини. Я думаю, що якщо взяти цю проблему, розділити, те, що мала зробити Україна, вона, скажімо так, зробила більше, ніж не зробила, набагато. І сказати, що ми сиділи і чекали, доки хтось щось робитиме, а ми спостерігали – це було б неправильно і неточно, і навіть образливо. Особисто я сприйняв би це як образу”, – зауважив Кравчук.

Як відомо, Україна ініціювала термінове засідання підгрупи з безпеки у Тристоронній контактній групі через загибель двох українських військових на Донбасі.

Читай у Google News!