Влада розформувала департамент зовнішньої розвідки, який працював по Криму та Донбасу – журналістка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
департамент зовнішньої розвідки

7 вересня 2021 року було підписано наказ про розформування департаменту зовнішньої розвідки, який працював над питаннями окупованих росією територій. Про це повідомила журналістка Яніна Соколова, передає 5.ua.

“Що мене турбує в тих справах, що я знаю, то це розформування департаменту зовнішньої розвідки. Я маю зі свого джерела один документ, він датований 7 вересня 2021 року, так от у чому суть цього документа про розформування підрозділу зовнішньої розвідки, який працював у Криму, на Донбасі, був активно розвинений у 2014 році, був створений у 2008 році, там 180 людей працювало”, – розповіла журналістка.

За її словами, підрозділ займався російським питанням на окупованих територіях і в рф. У вересні цього року був наказ, який стосувався Академії розвідки, але “паровозиком” до нього був прив’язаний і наказ про розформування цього відділу.

“Після приходу пана Литвиненка, який керує зовнішньою розвідкою, на посаду він виступив з ініціативою на комітеті при РНБО, Демченко також був дуже активно за це, про те, щоб підписати напряму цей наказ, і вони його таки підписали”, – зауважила Яніна Соколова.

Читай у Google News!
Читай у Google News!