В Німеччині нарешті почали називати війну рф проти України війною

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
bundestag berlin germany flag

Посол Німеччини Анка Фельдгузен вважає, що потрібно використовувати лексику, яка відображає справжній стан речей на сході України. За її словами, це не конфлікт, а війна росії проти України, передає ukrinform.ua.

“Я особисто завжди вважала, що це не конфлікт, а війна, яку нав’язали Україні. Нам потрібно працювати дуже ретельно, щоб покласти край війні”, – сказала посол Німеччини.

Вона також зауважила, що була здивована, коли почула заяву російської сторони, що вони не братимуть участі у наступних перемовинах в межах нормандського формату, якщо росію називатимуть стороною конфлікту на сході України. “Але ми ніколи й не припиняли їх так називати. Тобто, було багато зустрічей політичних радників, представників МЗС, і ми з Францією завжди були дуже чіткими щодо такого формулювання”, – зазначила посол.

За її словами, намагання росії у такий спосіб заблокувати свою участь у нормандському форматі – “це просто відмовка від того, що вони й так не збиралися робити”.

Фельдгузен також запевнила, що Німеччина разом з Францією продовжуватиме спілкуватися з усіма сторонами, аби з’ясувати, чи можливо знову залучити росію за стіл переговорів у нормандському форматі. 

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news