В ОПУ вважають нормою недопуск опозиційних ЗМІ на пресмарафон з президентом

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
опозиційних ЗМІ

Прессекретар президента Сергій Никифоров не зміг відповісти на запитання, чому ОПУ не акредитував на пресмарафон Зеленського, що відбудеться 26 листопада, телеканал “Прямий”, передає prm.ua.

Читати також:
На пряме запитання кореспондентки “Прямого” щодо причин відсторонення журналістів каналу від заходу, метою якого і є спілкування Зеленського з журналістами, речник президента почав ставити зустрічні запитання і спробував виставити усе таким чином, наче є ЗМІ “гідні” того, щоб відвідати захід з главою держави, а є “не гідні”.

“А чому ви вважаєте, що саме ви гідні бути запрошеними на цю пресконференцію? ….Чому ви присвоюєте собі право бути запрошеними на цей захід. У вас немає права бути запрошеними на захід за участі президента України…Ви зараз з таким….наче ми вас позбавили якогось права…ми вас ніяких прав не позбавляємо”, – сказав Никифоров.

Разом з тим, на запитання журналістки іншого каналу, а чи не станеться так, що ще за два роки президенства Зеленського “не гідними” стануть й інші ЗМІ, Никифоров відповів – “За два роки і побачимо!”.

Читай у Google News!