Зеленський: ‘Північний потік-2’ нічим не відрізняється від окупації Криму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Крим

Президент Зеленський вважає, що ситуація з будівництвом газогону ‘Північний потік-2’ не відрізняється від окупації росією Криму. Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung, повний текст якого опубліковано на сайті ОПУ.

“‘Північний потік-2’, я вважаю, нічим не відрізняється від анексії Криму. Я поясню, чому. Щоб забрати собі Крим і мати можливість торгуватися, була розпочата війна на сході України, тоді потрошку ‘забувається’ питання Криму», – сказав Зеленський. За його словами, тепер росіяни ідуть за однаковим сценарієм, у них з’являються постійні важелі для торгів.

Так, він підкреслив, що в Криму була паспортизація протягом багатьох років, у кримчан завжди були паспорти як українські, так і російські, потім була анексія Криму, начебто для захисту росіян, далі – схід України, щоб ‘забути’ Крим. При цьому глава держави відзначив, що на Донеччині й Луганщині зараз іде роздача російських паспортів, яких, за його даними, уже роздано близько 300 тис.

“Далі, щоб торгуватися щодо Донбасу, щоб «вибити» для сепаратистів амністію, щоб залишити за росією контроль за результатами місцевих виборів тощо, треба піднімати ставки. «Північний потік-2» на сьогодні – це козирна ставка. Реально у них на руках флеш-рояль, який ще й частково підтримує Європа. Якщо вони добудують ‘Північний потік-2’ – це загроза для енергетичної безпеки України і Європи”, – наголосив Президент.

Читай у Google News!