СБУ припинила діяльність групи, яка хотіла заснувати “народні ради” на Дніпропетровщині

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
СБУ

Служба безпеки України припинила діяльність групи, яка хотіла заснувати фейкові “народні ради” та “силові структури” на Дніпропетровщині та провести псевдовибори.

Читати також:
За інформацією спецслужби, місцева мешканка з “досвідом роботи” у процесах створення псевдовладних утворень залучила до участі в антидержавних заходах майже 100 осіб. Усе це – за координації російської ГО “Верховный Совет СССР”.

Так звана “председатель Верховного Совета УССР” роздавала учасникам групи “справки о гражданстве СССР”. Вона також проводила агітацію серед громадян із закликом взяти участь у псевдовиборах нових державних органів.

Оперативники спецслужби встановили, що у формуванні “силового блоку” фейкових органів Дніпропетровської області взяли участь члени незареєстрованого осередку російського “Международного союза советских офицеров”.

Під час обшуків за місцями проживання організатора і активних учасників групи правоохоронці виявили документацію фейкових “народних рад”, комп’ютерну техніку, яку зловмисники використовували для виготовлення так званих “довідок про громадянство СРСР”, списки учасників групи, листування з кураторами з рф.

Читай у Google News!