Зеленський не хоче збільшувати фінансування армії, бо боїться, що не вистачить на дороги

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zero dollar

Президент Зеленський заявив, що західні партнери мають фінансувати збільшення української армії, бо інакше не вистачатиме на дороги, передає rbc.ua.

“Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема, – заявив Зеленський. – Тому якщо ви, наші партнери, говорите, що це наші спільні цінності, то давайте і витрачати на них разом”.

Водночас  бізнесмен Амік Амірханян, компанії якого займалися будівництвом доріг, в інтерв’ю epravda.com.ua заявив, що корупційна складова під час будівельних та ремонтних робіт на автомобільних дорогах в Україні становить до 30%.

“Думаю, відсотків на 30 роботи [з будівництва доріг] могли б коштувати дешевше. Просто, знаєте, жодна фінансова інспекція не зможе визначити те, що ми можемо визначити. Тільки шляховик може вирахувати, де крадуть гроші на дорогах”, – сказав Амірханян.

За його словами, відкати на “Великому будівництві” здійснюються у криптовалютах та їх отримує, зокрема, Служба безпеки за “кришування”.

Читай у Google News! google news