Зеленський не хоче збільшувати фінансування армії, бо боїться, що не вистачить на дороги

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
фінансування армії

Президент Зеленський заявив, що західні партнери мають фінансувати збільшення української армії, бо інакше не вистачатиме на дороги, передає rbc.ua.

“Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги. Для нас це проблема, – заявив Зеленський. – Тому якщо ви, наші партнери, говорите, що це наші спільні цінності, то давайте і витрачати на них разом”.

Водночас  бізнесмен Амік Амірханян, компанії якого займалися будівництвом доріг, в інтерв’ю epravda.com.ua заявив, що корупційна складова під час будівельних та ремонтних робіт на автомобільних дорогах в Україні становить до 30%.

“Думаю, відсотків на 30 роботи [з будівництва доріг] могли б коштувати дешевше. Просто, знаєте, жодна фінансова інспекція не зможе визначити те, що ми можемо визначити. Тільки шляховик може вирахувати, де крадуть гроші на дорогах”, – сказав Амірханян.

За його словами, відкати на “Великому будівництві” здійснюються у криптовалютах та їх отримує, зокрема, Служба безпеки за “кришування”.

Читай у Google News!