Байден заявив, що путін вирішив атакувати Київ. Яка буде реакція Зеленського?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
атакувати Київ

Дані розвідки свідчать про те, що росія прийняла рішення атакувати Україну. Про це заявив президент США Джо Байден.

“В нас є підстави говорити про те, що росія хоче напасти на Україну в наступні тижні, в наступні дні. Ми думаємо, що вони нападуть на Київ. Там 2,8 млн населення”, – сказав Байден.

За словами співголови фракції «Європейська Солідарність» Ірини Геращенко, виступ Байдена надто дисонує з легковажними і веселими заявами Зеленського. “Американська розвідка стверджує, що путін прийняв рішення атакувати Україну, в зоні ризику Київ. Зеленський в цей час бідкається, що армія претендує на гроші, які можуть піти на дороги“, – написала вона.

“путін видав указ про мобілізацію, терміново збирається Рада Федерацій (як перед окупацією Криму). Зеленський видав Указ про день єднання і всі українські канали на вимогу Банкової топорно включилися в цю брежнівщину. Але путіна указами не перемогти, особливо якщо це не укази про посилення ЗСУ”, – вважає Геращенко.

На її думку, Зеленський так і не сказав, що робити українцям. “Точно готуватися до травневих свят? Чи думати, як пережити лютий – березень?”, – питає вона.

Читай у Google News!