Зеленський не хоче призначати прокурора САП через можливі справи проти його оточення – Загребельська

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
прокурора САП

Президенту Зеленському невигідно призначати нового прокурора САП, оскільки державні органи ‘всерйоз’ можуть розслідувати справи його оточення, вважає державна уповноважена АМКУ (2015-2019) Агія Загребельська, передає prm.ua.

“Тут дійсно є проблема. Тому що НАБУ без САП нічого не може зробити, без прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Перший рік президентства Зеленського – був конфлікт між керівником НАБУ і керівником САП. Другий рік президента Зеленського – прокурора САП не було. Нещодавно генпрокурорка Ірина Венедіктова була на одному з телеканалів і вона дуже чіткий меседж послала. Вона сказала: ‘Я дуже уважно відношусь до кожного спецсуб’єкта. Я розумію, що в них найкращі адвокати, а це означає, що доказова база має бути ідеальна’”, – сказала Загребельська.

Вона додала, що ідеальну доказову базу раніше було видно щодо справ нинішнього заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. Тоді всі змогли побачити, що може відбутися, коли НАБУ надто близько підходить до оточення Володимира Зеленського. Також всі плівки по ОАСКу були оприлюднені, а також були легалізовані всі оперативно- розшукові заходи. Але досі немає жодних результатів.

“Тому тут після слів Богдана я ще більше переконалася, що прокурора САП ми ще дуже довго не побачимо, тому що владі це категорично не вигідно”, – підсумувала Загребельська.

Читай у Google News!