Після того, як Венедіктова втрутилась у розслідування щодо Татарова, було запущено процес “зливання” справи – Transparency International

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Татарова

Рік тому Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова втрутилась у резонансне розслідування Національного антикорупційного бюро щодо заступника голови Офісу Президента Олега Татарова, нагадує Transparency International Ukraine.

“Заступника голови Офісу Президента запідозрили в організації підкупу експерта МВС Костянтина Дубоноса. Це був окремий епізод справи щодо махінацій на квартирах Нацгвардії, які призвели до 81,6 млн грн збитків. За підроблені документи, які б приховали збитки, Татаров мав дати експерту хабар у вигляді паркомісця у ЖК “Аристократ” вартістю 250 тис. грн.

1 грудня 2020 року прокурори САП планували вручити Татарову підозру, але не встигли. В ніч перед цим Ірина Венедіктова змінила групу прокурорів. Це рішення запустило подальший процес “зливання” справи Татарова”, – йдеться у повіомленнві.

На думку організації, справа Татарова беззаперечно продемонструвала, що нинішня влада втручається в антикорупційні розслідування, якщо під підозрою опиняється “свій”.

Як повідомлялось, Зеленський відмовився звільнити Татарова та пояснив, що його не можна примусити.

Читай у Google News!