Зеленський про відповідь на “паспортний” план Путіна: Є кілька ходів, потім ми покажемо

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Новообраний президент України Володимир Зеленський сказав, що має “ходи” для відповіді Москві на оформлення російських паспортів жителям окупованого Донбасу. Таких ходів кілька, сказав він перед зустріччю з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та керівниками фракцій, повідомляє 24 канал.

“Готуємо. У нас є кілька ходів, скажімо так. В цьому плані ми повинні бути креативними, повинні бути швидкими, розумними – такими, як є ми, молоді. Тому будемо поки що готувати, а потім ми покажемо”, – зазначив Зеленський.

24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями тимчасово окупованого Донбасу. 27 квітня Путін заявив, що Росія може спростити процедуру отримання громадянства для всіх українців, а не тільки тих, які живуть на окупованих територіях Донбасу. 29 і 30 квітня у Ростовській області відкрилися два центри видачі російських паспортів жителям окупованих районів Луганської та Донецької областей.

На переконання міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічюса, указом про спрощену процедуру надання російського громадянства Путін впроваджує в Україні методи, застосовані в грузинських Абхазії і Південній Осетії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket