Зеленський ігнорує “касетний” скандал Труби

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Монобільшість та президент України Володимир Зеленський ігнорують скандал з прослуховуванням директора ДБР Романа Труби. Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт Андрій Смолій.

“Дуже дивно, чому два місяці суспільство слухає ці “зливи”, суспільство, українські засоби масової інформації обговорюють конкретно якісь нібито вказівки з Офісу президента, вищих посадових осіб пану Трубі по переслідуванню Порошенка, по інших якихось епізодах, по величезній кількості речей, які, по суті, вже тягнуть на кримінальну відповідальність не лише пана Труби. Тому що, по суті, є й інша сторона, на яку чомусь так само влада не звертає увагу. Тому що з паном Трубою так само контактували представники – якщо ці записи на 100% є автентичними – в тому числі, і Офісу президента”, – заявив він.

“Але ми чомусь не чуємо і не бачимо брифінгів Зеленського, наприклад, який у нас ходить на брифінги по розслідуванню, наприклад Шеремета, Авакова, Рябошапки, Баканова. Чомусь ми не чуємо від них відповідей на прості питання: що це за “прослушка”? Якщо ця “прослушка” – це фейк, то скажіть, що це фейк, ми розслідували цю справу, і це неправда. А якщо це правда, то чому досі не відкриті кримінальні провадження на тих осіб, які фігурують в цих прослуховуваннях. Тому що виходить така ситуація, що “прослушка” є, записи є, “касетний” скандал є, але реакції ні від кого немає, навіть від депутатів монобільшості”, – додав Смолій.

Читай у Google News!