росія не може сама добудувати “Північний потік-2”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Після зупинки будівництва російського газогону “Північний потік-2” через санкції з боку США москва шукає можливості для того, щоб прокласти останні 160 кілометрів газопроводу. Про це повідомляє керівник російської “Объединенной судостроительной корпорации” Олексій Рахманов, передає DW.

“Таких суден, які прямо сьогодні могли б приступити до роботи, немає”, – заявив він в ефірі телеканалу “Россия 24”. За його словами, такі кораблі зазвичай будують під конкретний проєкт. Рахманов впевнений, що росія зможе побудувати власний трубоукладач, утім, за його оцінками, для цього знадобиться в цілому до шести років: від півтора до двох років — на проєктування, та три-чотири роки — на саме будівництво.

Російські ЗМІ повідомляють, що до будівництва газогону можуть залучити трубоукладач “Академік Черський”. Утім, судно зараз перебуває на Далекому Сході і до місця робіт може прибути лише через місяць після виходу з порту. За даними видання, також існує баржа “Фортуна”, але вона призначена для робіт лише в прибережних водах. З урахуванням цих обставин, будівництво газопроводу може затягнутися до кінця літа 2020 року.

Читай у Google News!