В Україні відкриється онлайн-кінотеатр українського кіно

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

1 січня 2020 року у тестовому режимі почне свою роботу новий український онлайн-кінотеатр ТAKFLIX. Він дасть змогу легально переглянути нове українське кіно у найкращій якості, повідомляє НВ.

ТAKFLIX працюватиме як стрімінгові платформа легального перегляду фільмів українського виробництва. На початковому етапі куратори платформи роблять акцент на авторські та незалежні фільми українського виробництва останніх років. Він відрізнятиметься від інших онлайн-кінотеатрів системою оплати: глядач чи глядачка зможе без підписки та реєстрації купити окремий онлайн-квиток на вибраний фільм.

50% прибутку від продажу квитків отримають режисери та творці фільму, а в майбутньому куратори планують створити на ТAKFLIX окремий розділ для краудфандингових кампаній на підтримку кіновиробництва.

Засновницею ТAKFLIX є українська кінорежисерка, продюсерка та кураторка культурних проєктів Надія Парфан. “За останні п’ять років в Україні з’явився не один десяток фільмів, якими можна сміливо пишатися. Ці стрічки подорожують престижними фестивалями, виграють нагороди і все частіше викликають не лише емоції глядачів, а й бізнес-інтерес сейлз-агентів, дистриб’юторів і бродкастерів усього світу. Попри це, українська аудиторія не завжди має доступ до нового українського кіно. В кінотеатрах його ставлять на дуже обмежений період часу або в незручні години, а на великих онлайн-платформах воно губиться в тіні комерційного контенту. На щастя, сучасні технології дають нові можливості кінодистрибуції. Пора цим скористатися”, — розповіла Парфан.

Першим фільмом на платформі стане антиутопія- мок’юментарі 2020: Безлюдна країна Корнія Грицюка. Дія стрічки розгортається в уявному 2020 році, коли Україну охоплює хвиля масової міграції і на її території залишається всього вісім людей. Стрічка з’явиться на ТAKFLIX 31 грудня 2019 року о 20:20. Ціна онлайн-квитка — 50 гривень.

Читай у Google News!