Зекоманда рухається шляхом обміну Криму на Донбас – політолог

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зекоманда рухається шляхом обміну Криму на Донбас - політолог 1

Зеленський та його команда підіграє Кремлю, намагаючись врегулювати ситуацію на Донбасі, лишаючи поза увагою окупацію Росією Криму. Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Михайло Бесараб.

“Те, що робить Зеленський в процесі так званого “мирного врегулювання” – це продовження руху в російському наративі, який полягає в тому, що події на Донбасі та в Криму є різними історіями. Кремлівська пропаганда намагається нас переконати в тому, що в Криму відбувся законний референдум, де люди висловили бажання приєднатися до Росії. Наразі українське керівництво рухається в російській парадигмі, суть якої полягає в обміні Криму на Донбас. Нам кажуть, що вінцем “мирного врегулювання” є вирішення проблеми Донбасу. Таким чином, проблема Криму відводиться на задній план. Це величезний злочин проти України і громадян, які мешкали на території українського Криму.

Намагаючись дуже швидко врегулювати ситуацію на Донбасі, йдучи на неприпустимі поступки Росії, досягнувши формального миру і лишаючи поза увагою питання Криму, Зеленський показує, що в нього немає системного уявлення про суть і причини російсько-української війни”, – сказав політолог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket