Розвідка оприлюднила дані російських генералів, які керували вбивствами українців на Київщині та в Маріуполі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
російських генералів

Українська розвідка оприлюднила персональні дані, включно із домашніми адресами і складом сім’ї, двох російських командувачів – Валерія Солодчука та Александра Дворнікова. Перший керував операцією військ рф із захоплення Києва із західного напрямку, другий – злочинними діями із знищення Маріуполя.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони у Facebook.

«ГУР МО України здобуло дані на російських воєнних злочинців, що належать до найвищого командного складу, усвідомлено виконують накази путінського режиму щодо знищення Української держави», – наголошується в повідомленні.

Зокрема, йдеться про Солодчука Валерія Миколайовича, який бере безпосередню участь у відкритому військовому вторгненні в Україну – командує підрозділами 36-ї армії, виділеними до складу угруповання військ “Схід”. У період із лютого по квітень 2022 року керував діями підлеглих сил під час операції із захоплення Києва із західного напрямку. Військовослужбовці зазначених підрозділів причетні до військових злочинів проти мирного населення Київської області.

Як повідомлялося раніше, підрозділи збройних сил рф, які планували відправити на ротацію в Україну, відмовляються виконувати такі накази.

Читай у Google News!