Закрита зона щодо обшуку НАБУ у виробника тепловізійних прицілів Archer: Робились копії не тільки фінансових, а і конструкторських документів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Нещодавно низку виробників зброї намагались заблокувати Держаудитслужба і ДБР, але після грандіозного скандалу уряд і Верховна Рада змушені були ухвалити рішення на захист підприємств. Про це пише Telegram-канал “Закрита зона”.

Тепер нова серія від НАБУ, яке заблокувало єдиного в Україні виробника тепловізійних прицілів Archer. Мало того, робились копії не тільки фінансових, а і конструкторських документів, що становить загрозу витоку виробничої документації й програмного забезпечення. З огляду на те, що заступниця директора НАБУ Поліна Лисенко повʼязана з колишнім помічником зрадника Сівковича Данилом Гетьманцевим, ця історія набуває статусу загрози нацбезпеки.

При цьому, НАБУ досі не реагує жодними процесуальними діями на сотні контрактів Міноборони на постачання зброї, підписані у квітні-травні 2022 року. Всі контракти містили умову 100% передоплати від МО, при цьому без особливих гарантій від постачальників. В результаті, гроші пішли всі, а зброї надійшло мало. І близько мільярда доларів розчинилось в стовідсотковій передоплаті. Виявилося, цікавіше трусити реального виробника.

Як писала Ліна Костенко, в Україні десь закладено якийсь механізм самознищення. Тому, поки він нарешті не буде знешкоджений, триватимуть загрози безпеці через ідіотські або відверто корупційні дії.

Читай у Google News!