Справа “Кузні на Рибальському”. Генерал Павловський виграв у ЄСПЛ справу щодо необґрунтованого запобіжного заходу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Генерал Ігор Павловський виграв в ЄСПЛ у справі проти України щодо необґрунтованого запобіжного заходу. Про це написала співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“Влада порушила кримінальну справу проти генерала за те, що він посмів поставити на оснащення ВМФ України кораблі. В умовах, коли весь світ відмовляв нам навіть у комплектуючих для них, завод «Кузня на Рибальського» випустила військові катери, до речі, саме вони були задіяні і в звільненні острова Зміїний.

Але влада організувала судилище й проти директора заводу, й проти генерала Павловського. Як і проти легендарного генерала Дмитра Марченка, який посмів забезпечити ЗСУ бронежилетами. Генерала Павловського, який з 2014 року захищав Україну на маріупольському напрямку, заарештували й кілька місяців тримали в Лукʼянівці. Ми з Ахтемом Чийгозом одного разу навіть змогли провідати там пана Ігоря.

Тоді Петро Порошенко зібрав гроші на заставу і ми добилися зміни запобіжного заходу генералам Марченку і Павловському. Пан Ігор звернувся до ЄСПЛ зі скаргою на відсутність достатніх причин для тримання під вартою.

ЄСПЛ визнав, що генерала тримали в СІЗО з використанням припущень, за відсутності будь-якої доказової бази. Тепер Україна має сплатити компенсацію 2600 євро. За політичну вказівку з Банкової. Може, прийшов час, аби компенсації за політизовані рішення виплачувала не держава, а судді, які беруть в цьому участь? Ну, й нагадаю, що ганебні політичні справи Марченка і Павловського, хоч і розвалилися, але не закриті! Чи не час припинити політичні переслідування в Україні?” запитала Геращенко.

Читай у Google News!