Мешканець Запоріжжя отримав довічне за держзраду. Це перший такий вирок в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Мешканця Запоріжжя засудили до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна за те, що передавав ворогу дані про місця дислокації українських захисників. Це перший такий вирок в Україні. Про це під час брифінгу щодо криміногенної ситуації в Запорізькій області сказав керівник прокуратури Запорізької області Сергій Спільник, передає ukrinform.ua.

“У вересні до довічного ув’язнення з конфіскацією всього майна засуджено 37-річного мешканця міста Запоріжжя, який протягом березня-жовтня 2022 року здійснював збір інформації щодо дислокації військової техніки і передавав її ворогам. Це перший вирок по Україні, коли людина отримала довічне ув’язнення з конфіскацією всього майна [за статтею державна зрада – УТ]”, – сказав він.

Щодо злочинів проти національної безпеки, то в прокуратурі говорять, що вже повідомлено про підозру 94 особам. Направлено до суду 95 обвинувальних актів стосовно 101 особи, з яких 12 – за фактами державної зради, 75 – колабораційна діяльність, 2 – поширення інформації про дислокацію військової техніки.

Читай у Google News!