Заява: Пов’язані з Кремлем хакери намагаються викрасти дані про вакцини від COVID-19

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
намагаються викрасти дані про вакцини

Хакери, яких підтримує росія, намагаються вкрасти дослідження що стосуються вакцин і лікування COVID-19 з академічних і фармацевтичних установ по всьому світу.

Про це заявив британський Національний центр кібербезпеки (NCSC) у четвер, повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на Reuters.

У скоординований заяві Великої Британії, Сполучених Штатів і Канади напад приписують групі APT29, також відомої як Cozy Bear, яка, за їхніми словами, майже напевно діяла як частина російських пресслужб.

Читайте також: В Україні коронавірусом заразилися понад 7 тисяч медпрацівників

«Ми засуджуємо ці огидні атаки проти тих, хто виконує життєво важливу роботу у боротьбі з пандемією коронавірусу», – зазначив представник британського центру кібербезпеки Пол Чічестер.

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб заявив, що це «абсолютно неприйнятно», що російські спецслужби обрали мішенню тих, хто бореться з пандемією. Він наголосив, що Велика Британія буде працювати з союзниками, щоб притягнути винних до відповідальності.

У NCSC очікують, що група хакерів продовжить свої атаки на організації, що працюють над вакцинами та ліками від COVID-19.

У травні Велика Британія і США заявили, що мережі хакерів націлені на національні та міжнародні організації, що шукають шляхи боротьби з пандемією COVID-19. Але такі Втім такі напади раніше не були явно пов’язані з російською владою.

Пов’язану з урядом групу Cozy Bear підозрюють у зломі серверів Демократичної партії напередодні виборів в США в 2016 році.

Читай у Google News!