НІ – русифікації України! Львівська облрада звернулась до “слуг народу” та Зеленського

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
русифікації України

16 липня депутати Львівської облради зробили колективну заяву щодо неприпустимості прийняття антиукраїнського законопроєкту Максима Бужанського №2362.

Про це йдеться у заяві Львівської облради.

“Ми, депутати Львівської обласної ради, глибоко занепокоєні тим, що в Україні відбувається антиукраїнська провокація та спроба наступу на мову”, – наголошується у документі.

Зазначається, що 17 липня депутати проведуть виїздне засідання під стінами ради для унеможливлення прийняття законопроєкту Максима Бужанського в останній день перед канікулами парламенту.У колективній заяві депутатів облради зазначається:

“Кожен, хто віддасть голос за цей проєкт (Бужанського, – УТ.), стане прямим колаборантом і учасником російської гібридної війни проти України та її європейського вибору”, – йдеться у заяві.

Облрада закликала Зеленського запобігти прийняттю законопроєкту, голову ВР Разумкова – зняти питання з розгляду парламенту, а депутатів – голосувати проти законодавчої ініціативи.

“Закликаємо кожного відповідального українця, кожного народного депутата та просто всіх небайдужих стати на захист української мови та нашого з вами майбутнього. Маємо об’єднати зусилля і не залишити антиукраїнським силам жодного шансу! Сьогодні, як ніколи, настав час сказати рішуче: «НІ – русифікації України!» . Руки геть від святая святих – мови рідного народу!”, – резюмують депутати облради.

Як відомо, на 16 липня був призначений розгляд антиукраїнського законопроєкту №2362 “слуги народу” Максима Бужанського. Попри перенесення розгляду законопроєкту під Радою сьогодні відбулася акція на захист державної мови.

Читай у Google News!