Західні партнери спостерігають аномальний сплеск антиукраїнської пропаганди в соцмережах

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
антиукраїнської пропаганди

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що західні партнери спостерігають аномальний сплеск антиукраїнської пропаганди в соціальних мережах. Такий рівень раніше відзначали на  початку 2014 року, передає prm.ua.

“Останніми тижнями ми спостерігаємо масивний – більш ніж десятикратний — сплеск активності в соціальних мережах, що просуває антиукраїнську пропаганду. Він наближається до рівнів, які востаннє спостерігалися напередодні вторгнення росії до України у 2014 році”, – Ентоні БлінкенДержавний секретар США

Він заявив, що Захід занепокоєний планами росії дестабілізувати Україну зсередини, а також загрозою широкомасштабної військової операції.

“Ми вже бачили цей сценарій раніше – у 2014 році, коли росія востаннє вдерлася до України. Тоді, як і зараз, значно збільшили чисельність збройних сил біля кордону. Тоді, як і зараз, вони посилили дезінформацію, щоб подати Україну агресором і виправдати заздалегідь сплановані воєнні дії. Ми знову бачили цю тактику протягом останніх 24 годин”, – наголосив Блінкен.

Читай у Google News!