Російські пропагандисти продовжують знімати псевдодокументальні фільми про Україну

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Російські пропагандисти

російський пропагандистський телеканал russia Today випустив псевдо документальний фільм англійською мовою про Україну під назвою “Вічне сьогодення” (The Everlasting Present), передає prm.ua.

russia Today позиціонує цей фільм як розповідь про три десятиліття незалежності України, яку “розповіли американському режисеру колишні українські чиновники”. Так, у майже двогодинному фільмі йдеться про становлення і розвиток незалежної України, звісно, очима російської пропаганди.

Цікавим є факт, що підбір дійових осіб, які коментують три десятки років української Незалежності, виглядає як зустріч випускників “Партії Регіонів” та золотих часів президента-втікача Януковича.

Героями стрічки стали: Ренат Кузьмін – колись перший заступник генпрокурора часів Януковича Пшонки, теперішній депутат від ОПЗЖ; Віктор Суслов – кандидат від ОПЗЖ; Андрій Деркач – внесений до персонального санкційного списку США з формулюванням “російський агент з більш ніж десятирічним стажем”, колись депутат “Партії Регіонів”; колишній прем’єр-міністр Юрій Єхануров; ексспікер Верховної Ради Олександр Мороз; третій президент України Віктор Ющенко; проросійський блогер Анатолій Шарій.

Зазначимо, що інтерв’ю у колишніх українських високопосадовців взяла Сімона Манджанте, дружина Джорджа Пападопулоса, політичного радника під час президентської кампанії Дональда Трампа. Він запам’ятався тим, що брехав ФБР про час своїх зустрічей з імовірними посередниками, що працювали в інтересах росії. Згодом він визнав свою брехню.

Читай у Google News!
Читай у Google News!