РФ видобула з українських родовищ в Криму 9,2 млрд “кубів” газу

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Росія з 2014 року незаконно видобула на дев’яти родовищах Чорноморнафтогазу 9,2 млрд кубометрів газу. Про це гендиректор компанії Світлана Нєжнова розповіла журналістам Крим. Реалії, йдеться у сюжеті опублікованому на сторінці Нафтогазу в Facebook.

“РФ досі видобуває газ. І станом на сьогодні РФ нелегітимно зі всіх родовищ, які належать Україні, вже видобула 9,2 млрд кубометрів”, – заявила вона.

У сюжеті наголошується, що цих обсягів вистачило б на рік роботи всієї промисловості України.

Нєжнова розповіла, що на захоплених бурових установках “Петро Годованець” і “Україна” зафарбували назви. “Візуально бурові в дуже поганому стані порівняно з тим, як вони виглядали у 2014 році. Не вкладають в родовища, в обладнання – все працює на виснаження”, – наголосила вона.

Як зазначили у Нафтогазі, уже є 10 позивів до РФ через анексію Криму.”По двох компаніям арбітраж вже виніс рішення: ЕверестІстейт, відсудив $130 млн та державний Ощадбанк – $1,1 млрд + відсотки, які нараховуються з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації. Якщо Росія не виплачує компенсацію, то українські компанії можуть арештовувати російські активи на території інших держав: нерухомість, акції, платежі на користь РФ від іноземних кредиторів. Це складна задача, але вона посильна”, – наголошується у повідомленні підприємства.

Раніше аналітики Bloomberg Economics писали про те, що Росія продовжує платити високу ціну за анексію Криму.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket