рф втратила $150 мільярдів за 5 років окупації Криму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

росія продовжує платити високу ціну за анексію Криму. За 5 років окупації півострова економіка рф зменшилася більш ніж на 10 відсотків, 150 мільярдів доларів, у порівнянні з 2013 роком, порахували аналітики Bloomberg Economics.

“Дослідження, опубліковане аналітиком Скоттом Джонсоном в кінці минулого року, показало, що економіка найбільшого в світі експортера енергії (рф – УТ) Більш ніж на 10 відсотків – або на 150 мільярдів доларів – менше порівняно з тим, що можна було очікувати наприкінці 2013 року”, – йдеться в повідомленні. Серед причин такого падіння є і зниження цін на нафту та інші фактори, але санкції відіграли важливу роль, пояснюється в статті.

Автори матеріалу нагадують, що з моменту окупації Криму доходи росіян ледве перевищили суму в 30 тис рублів на місяць. Такий чинник разом з падінням цін на нафту призвели до рецесії економіки країни.

“Санкції швидше за все не зникнуть найближчим часом, а звинувачення росії у втручанні в президентські вибори 2016 року в США, означають, що ситуація лише погіршиться”, – підкреслюється у статті. Кількість російських компаній та осіб, які потрапили під санкції США виросла у чотири рази з 2014 року, нагадують аналітики.

Як повідомлялося, нещодавно Євросоюз, США та Канада розширили санкції проти рф.

Читай у Google News!