путін нікчемний стратег – колишній посол США в росії

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
путін нікчемний стратег

Президент Володимир путін ретельно створював собі імідж вольової людини, чия сила власноруч відновили статус росії як великої держави. На жаль, це часто обертається на незаконні, аморальні та безжалісні кроки, пише на сторінках The Washington Post колишній посол США в росії Майкл Макфол.

За його словами, путін разом зі своїми маріонетками анексували територію в сусідній Україні, у змові зі злим диктатором в Сирії вбивають сотні тисяч та порушили американський суверенітет під час президентських виборів 2016 року, намагалися вбити колишнього російського розвідника на території країни НАТО, і напали на українські судна в міжнародних водах, викравши два десятки українських моряків. Але, звичайно, для путіна і його шанувальників мета виправдовує засоби, вважає МакФолл.

Захисники путіна стверджують, що він домігся справжніх успіхів у зовнішній політиці, але цей висновок є передчасним. У короткостроковій перспективі путін отримав декілька тактичних перемог. Однак у довгостроковій перспективі ці перемоги стали причиною довготривалої ізоляції та слабкості росії на світовій арені. Майже кожне короткострокове досягнення путіна підриває його довгострокові плани.

Читай у Google News!