Зеленський поклав дотримання перемир’я на рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент Володимир Зеленський гарантував виконання перемир’я на Донбасі з української сторони. Про це він сказав на брифінгу, повідомляє prm.ua.

“Ми будемо робити все, щоб зберегти перемир’я. Ми це робимо не на 99%, а на 100%. Що стосується того боку – все залежить від рф. Ми побачимо, якщо та сторона хоче припинення війни – ми будемо це відчувати”, – сказав він в середу, 29 липня, на відкритті нового корпусу клініки Охматдит в Києві.

При цьому він підкреслив, що ворог отримає потужну відповідь на порушення режиму припинення вогню.

“Чи можемо ми сказати, що немає одиночних пострілів? Ні, вони є, тому що це 410 км контактної лінії, проконтролювати все дуже складно. Якщо буде серйозна атака, яка виходить з рамок домовленостей, вони будуть дуже потужно відповідати”, – сказав Зеленський .

За його словами, пункт стійкого припинення вогню – “головний в мінському процесі та головний пункт не тільки на наших засіданнях нормандської четвірки, це просто головний пункт, якщо ми хочемо припинити війну і повернути наші території, людей”. “Без припинення вогню нічого не буде”, – додав Зеленський.

Президент зазначив також, що українська сторона продовжує переговори з врегулювання в Донбасі.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 111 порушень “тиші” на Донбасі з дня домовленостей про перемир’я. Учасники Тристоронньої контактної групи в Мінську домовилися про припинення вогню на засіданні 22 липня.

Читай у Google News!