Кучма вийшов з ТКГ, щоб не бути причетним до капітуляції?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кучма вийшов з ТКГ

Другий президент України Леонід Кучма вийшов з української делегації у ТКГ, оскільки не хоче бути причетним до будь-яких капітуляційних кроків української сторони. Таку думку висловив політолог Віктор Уколов, передає prm.ua.

“Я би не переоцінював вік Леоніда Даниловича. Тому що, попри те, що йому 82 роки, минулого року він відмовився підписувати “формулу Штайнмаєра”. І лише після тиску з боку Офісу президента, а може, і з боку президента він підписав, однак відмовився ставити підпис на одному листі разом з ватажками самопроголошених республік “ДНР” і “ЛНР”. Це говорить, що, попри вік, у нього є залізна хватка, і він міг би продовжувати працювати”, – вважає Уколов.

“Чому Данилович не захотів далі працювати? Ми можемо зараз припускати, тому що немає повної інформації. Кучма є одним із найрозумніших і, можливо, найхитріших українських політиків. Це єдиний президент, якого не змогли перемогти на президентських виборах у 99 році. Він сам пішов у 2004 році після того, як двічі був президентом України”, – нагадав він.

“Якщо він іде – значить, Леонід Данилович не хоче бути причетним до рішень, які потім, скажімо так, заплямують його репутацію в історії України. Тому що він чимало зробив. Я не думаю, що він би хотів бути причетним до якого-небудь роду капітуляції. Більше того, Кучма є самостійний і від того ще й не керований до кінця з боку Зеленського політик. Він спирається на своє уявлення про патріотизм, про те, що корисно для України. І з ним можна тільки домовлятися або його можна в чомусь переконати. Кучмі не можна наказувати. Очевидно, для Зеленського це дуже незручний голова української делегації”, – переконаний Уколов.

Читай у Google News!