“Він прийшов нас здати”. Об’єднуймося, в нас залишилася лише армія – ветеран АТО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
залишилася лише армія

Ветерани, патріоти, громадянське суспільство повинні об’єднатися для захисту української армії та Української держави. Про це у своєму зверненні у Facebook сказав ветеран АТО Павло Ткаченко.

“Відразу скажу, що це таке – то протитанкові загородження … це перша хата – і починається село Миколаївка-2. Це недалеко від Горлівки, 8 км. Ось це – 3-4 км – село Кудима. І на цьому відрізку, від Зайцева до Кудима, сталася страшна трагедія … Не те що трагедія, а злочин. Нещодавно на цьому відрізку помирала людина, вмирав український солдат Ярослав Журавель. Він чотири доби боровся за своє життя. До нього не могли підійти, він виявився в “сірій зоні” … Над ним висів квадрокоптер чотири доби – знімав, як він боровся. Це страшно”, – нагадав Ткаченко.

“… Прийшли групи … вони готові були врятувати … їм не дали команди … їх так і не запустили”, – зазначив він.

Ткаченко нагадав також, що Зеленський до свого обрання, у 2014 році, давав концерт у Горлівці, яку на той момент вже захопили путінські найманці. “Чувак [Зеленський – УТ] прийшов під конкретну задачу – він прийшов нас здати. Він приніс ці кайдани і хоче їх на нас одягти, він хоче зробити нас рабами”, – переконаний Ткаченко.

https://www.facebook.com/100025462579234/videos/678032926388787/

“Я звертаюся до всіх ветеранів: у нас тільки залишилася армія, нам її потрібно захистити. У нас залишилася тільки Україна. Я закликаю всіх об’єднуватися. Мобілізуйтесь! У нас немає іншого виходу. Інакше ми її реально втратимо”, – сказав він.

“Вони поставили загороджувальні загони з офіцерів. Уявляєте? .. Я впевнений, вони самі цього не хочуть, але повинні виконувати наказ: вони будуть стояти на ВОПах і дивитися, щоб який-небудь український солдат не схопив кулемет, гранатомет… і, не дай бог, не вдарив”, – додав Ткаченко.

Як відомо, з 00:01 27 липня на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про “повне та всеосяжне припинення вогню”. Домовленість досягнута 22 липня на переговорах Тристоронньої контактної групи. Попри це, російські окупанти у ніч на 27 липня обстріляли позиції українських військових.

Читай у Google News!