Влада зірвала участь Порошенка у Мюнхенській конференції, а також переговори у Польщі та Ізраїлі – “ЄС”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Влада зірвала участь Петра Порошенка у Мюнхенській конференції з безпеки, а також зустрічі з політиками у Польщі та Ізраїлі. Попри отримані офіційні запрошення для Порошенка голова Верховної Ради Руслан Стефанчук не підписав відрядження. Причиною нібито стало звернення керівника ГУР Кирила Буданова щодо “ймовірної небезпеки” для Порошенка під час перебування у Європі.

“В рамках Мюнхенської безпекової конференції заплановані мої зустрічі з керівництвом Євросоюзу, з шістьма президентами, головами урядів країн-членів Європейського Союзу, які відграють надзвичайно високу роль у забезпеченні підтримки нашої держави”, – зазначає Порошенко.

Він також наголосив, що вже 2,5 місяці триває блокування американської допомоги для України. “У Мюнхені у мене були заплановані зустрічі з делегацією Республіканської партії. А ви знаєте, що конгресмени саме Республіканської партії блокують таке необхідне для України рішення”, – додав лідер “ЄС”.

“Йдеться про Україну, а не про поїздки депутатів”, – зауважив Порошенко.

“Влада прийняла рішення, що вона блокує нашу участь як опозиції. Це в той час, коли і в зверненні Борреля, і навіть в рішенні Європейської Ради, яке обумовлює виділення Україні 50 мільярдів, написано чорним по білому про парламентську багатопартійність, про парламентський плюралізм і про представленість опозиції. От що ви зараз будете пояснювати?”, – обурився Порошенко.

“Додатково у мене були підтверджені зустрічі в Сеймі Польщі. Хочу нагадати, що з 20 лютого починається повна і тотальна блокада україно-польського кордону. Це ще один провал. Бо дипломатією у нас зараз займаються в офісі на Банковій. Вже зробіть висновки, бо страждають через вас армія, ЗСУ, фермери і український народ. Нічому не навчились”, – зазначив політик.

“Дипломатія емоцій більше не працює. Ми вимушені це констатувати. Досить експериментувати з Україною. Досить безвідповідальних рішень”, – закликав Порошенко.

Читай у Google News!