Вашингтон оголосив про військову допомогу Україні на $250 мільйонів

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Конгрес США затвердив весь пакет безпекової допомоги на суму 250 мільйонів доларів, що має бути наданий Україні цьогоріч по лінії Пентагону для посилення національної безпеки і оборони, повідомляється на сторінці посольства України у США у Facebook.

“Таким чином у Вашингтоні визнали, що Україна продовжує рух шляхом реформ, демонстрацією чого, у тому числі, стало неухильне виконання положень схваленого минулого року «Закону про національну безпеку”. Відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали процедури укладення контрактів на постачання обладнання і надання послуг для оборонного сектору України за рахунок коштів бюджету 2019 року”, – зазначається у повідомленні.

За інформацією посольства, цьогорічний пакет безпекової допомоги передбачає надання Україні як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-морських сил Збройних сил України.

В українському посольстві висловили вдячність американським партнерам за «тривалу потужну підтримку в боротьбі з російською агресією”.

На сайті Пентагону теж зазначається, що Міністерство оборони США планує виділити Україні 250 мільйонів доларів для додаткової підготовки військових і на обладнання “задля нарощування потенціалу Збройних сил України”. Повідомляється про надання снайперських рушниць, ракетних гранатометів, контрартилерійських радарів, приладів нічного бачення, медикаментів для військових тощо.

Раніше повідомлялося, що у Палаті представників Конгресу США з’явився законопроект, який передбачає надання Україні статусу головного союзника поза НАТО.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket