В Укрпошті – вже 4000 комп’ютеризованих відділень

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Завдяки спільному з урядом та президентом Укрпошта зберегла унікальну мережу з 11000 відділень та побудувала найбільшу в країні мережу з 4 тис комп’ютеризованих відділень, заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський, повідомляє прес-служба.

“Компанія має стабільні показники збільшення доходів з основних напрямів діяльності. За попередній рік завдяки спільному з урядом та Президентом рішенням ми не тільки зберегли унікальну мережу з 11000 відділень, але й побудували найбільшу в країні мережу в 4000 комп’ютеризованих відділень та запустили сучасний формат обслуговування маленьких сіл України”, – зазначив він.

Крім того, за його словами, Укрпошта продовжила збільшення заробітних плат виробничого персоналу, а це майже 90% працівників компанії. “У 2019 ми вперше вийшли на рівень собівартості з доставки періодичних друкованих видань та отримали компенсацію за тариф на доставку пенсій, що дало можливість компанії вийти на сталий шлях розвитку. За яких умов Укрпошта продовжить бути прибутковою? Маємо і далі нарощувати обсяги бізнесу, покращувати інфраструктуру, якість сервісу та надавати послуги за тарифами, не нижчими за собівартість”, – зазначив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

Середньорічний темп зростання чистого доходу Укрпошти протягом 2016-2018 рр. склав 20,8%. У 1 кварталі 2019 року дохід становив майже 1,9 млрд грн, що на 22,1% більше, ніж у 1 кварталі 2018 року. Загальні доходи за цей період склали 2,2 млрд грн, що на 40,8% більше аналогічного показника минулого року. Зокрема, за цей період зростання доходів з платежів відбулось на 39,4%, письмової кореспонденції – на 36%, посилок — на 27,8%, передплати періодичних видань – на 23,2%, інших поштових послуг – на 13,3%.

Як відомо, Укрпошта за результатами 1 кварталу цього року отримала 221,4 млн грн чистого прибутку.

Читай у Google News!