Влада США ввела санкції проти російських підприємств

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Влада США ввела санкції відносно двох російських компаній і військового навчального центру, йдеться у відповідному повідомленні Держдепартаменту, яке опубліковано в збірнику офіційних документів американського уряду Федеральному реєстрі, повідомляє “Сегодня”.

Російським організаціям інкримінується порушення національного законодавства США про нерозповсюдження зброї масового знищення відносно Ірану, КНДР і Сирії.

Як випливає з повідомлення Держдепу, рішення про застосування санкцій вступило в силу 14 травня. У “чорному списку” фігурує цілий ряд китайських і сирійських юридичних компаній, а також організації з росії – навчальний центр зенітних ракетних військ у Гатчині, Тульське конструкторське бюро приладобудування і Московський машинобудівний завод Авангард.

Рішення затвердив помічник держсекретаря США з питань міжнародної безпеки та нерозповсюдження Крістофер Форд. Термін дії санкцій становить два роки, однак може бути скорочений або припинений рішенням держсекретаря США Майком Помпео.

Раніше Мінфін США вніс на підставі акту Магнітського до списку санкцій чеченський спеціальний загін швидкого реагування “Терек” і п’ятьох росіян, в тому числі командира загону Абузайда Вісмурадова. Крім Вісмурадова, під санкції потрапили Геннадій Карлов, Сергій Косов, Руслан Геремеєв і Олена Трікуля.

“Акт Магнітського” був розроблений у 2012 році в США. Документ визначав коло осіб, причетних до загибелі в слідчому ізоляторі юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського і ввів заборону на в’їзд у США і фінансові санкції відносно низки російських чиновників. Пізніше свої “акти Магнітського” схвалили Канада і країни Балтії.

Раніше міністр енергетики США заявив, що Америка вже найближчим часом введе санкції проти російського газопроводу “Північний потік-2”.

Читай у Google News!