В Укроборонпромі представили сучасну навігаційну апаратуру для бойових літаків

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

ДП “Оризон-Навігація», що входить до складу ДК “Укроборонпром”, представила оновлену навігаційну апаратуру для модернізації бойових літаків, повідомляє Defense Express.

Презентація нового покоління комплексу інтегрованої супутникової навігаційної апаратури, розробленого вітчизняними фахівцями відбулася на виставці “Зброя та Безпека-2018”.

“Для модернізації Су і МіГ апаратуру перший раз привезли на виставку. Це вже нове покоління. Зараз ця апаратура встановлюється на літаки та буде випробовуватися”, – розповів заступник директора підприємства Андрій Кривовяз.

“Оризон-Навігація”, є основним постачальником систем супутникової навігації ГЛОНАСС/GPS для Збройних сил України. Сучасні прилади, розроблені та виготовлені на потужностях українського підприємства, встановлюються на модернізовані літаки та гелікоптери, танки, легку бронетехніку та артилерійські комплекси ЗСУ.

Крім роботи з військовими, держпідприємство розробляє та серійно виготовляє різноманітну апаратуру й для цивільних літаків та суден.

Читай у Google News!