Київ звинуватив Австрію у заграванні з агресором

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міністерство закордонних справ України вважає риторику міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль щодо відносин з росією заграванням з агресором, заявила речниця МЗС Катерина Зеленко, повідомляє Укрінформ.

“Ми звернули увагу на дуже примирливий тон цього повідомлення (глави МЗС Австрії Карін Кнайсль щодо відносин з рф – УТ), він помітно контрастує з політикою Європейського Союзу у відповідь на російську агресію проти України та російські спроби підриву демократичних процесів у ЄС, втручання у вибори, збиття МН17, застосування хімічної зброї у Солсбері, шпигунські скандали, кібертероризм, дезінформацію, підтримку праворадикальних партій у Європі. Це болісно сприймається в Україні, яка внаслідок дій Російської Федерації втратила понад 13 тисяч життів, і досі понад 7% нашої території залишаються окупованими росією”, – сказала Зеленко.

Вона зауважила, що така риторика очільниці МЗС Австрії контрастує також з учорашньою резолюцією Європейського парламенту, яка наводить усі ці злочини Кремля і закликає до запровадження нових санкцій проти росії. “Отже, напрошується один висновок: загравання з агресором – це аж ніяк не нейтралітет, який сповідує Австрія”, – резюмувала речниця МЗС.

Читай у Google News!