рф в рамках “Кавказ-2020” збере біля кордону з Україною 120 000 солдатів – розвідка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кавказ-2020

росія з початком активної фази навчань “Кавказ-2020”, яка запланована на 21-26 вересня, збирається перекинути до кордону з Україною близько 120 тисяч військових, не менше 500 танків та 300 літаків

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню “Сегодня”.

“Активна фаза навчань “Кавказ-2020″ запланована на 21-26 вересня. Навчання російських військ, які заплановані в цей літньо-осінній період, проходитимуть поблизу наших кордонів. Після початку активної фази чисельність військ становитиме близько 120 тис. військовослужбовців, 3 тис. бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів. Це і є та загроза, яка чітко прописана у Воєнній доктрині України”, – пояснив Скібіцький.

Розвідник підкреслив, що після 2014 року масштабність військових навчань у рф почала зростати.

Відповідаючи на запитання, чи є на сьогодні активність біля кордонів України та де саме, він уточнив: “Зараз активність є. Наприклад, в Ростовській області на полігонах Південного військового округу росії, на морських полігонах у Чорному морі біля окупованого Криму”.

Скібіцький додав, що у зв’язку з майбутніми навчаннями, розвідку в Україні було посилено.

“Ми посилили розвідку. Це перше, що роблять у таких ситуаціях. Посилено всі види розвідки для з’ясування задуму навчань, визначення районів розгортання військ, чи повернуться вони в місця постійної дислокації після навчань. Також з’ясовується, чи можливі під прикриттям навчань інші дії. Крім того, якщо зростає рівень загрози, Збройні сили України вживають всіх заходів для нейтралізації небезпеки. Дисбалансу сил не буде”, – запевнив він.

Читай у Google News!