Україна отримала повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На Шосткинському казенному заводі Імпульс у Сумській області почав працювати новий цех з виробництва детонаторів для артилерійських снарядів і ракет, повідомляється на сайті Укроборонпрому.

Відзначається, що завдяки запуску нового комплексу на заводі утворився повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів і ракетного озброєння. У цеху встановлено 101 комп’ютеризований високотехнологічний верстат та обладнання для виробництва комплектуючих деталей для детонаторів.

“Високоточні верстати мають вільний набір інструментів, які здатні виготовити всю номенклатуру комплектуючих для детонаторів”, – розповів директор дивізіону високоточної зброї та боєприпасів УкроборонпромуАндрій Артюшенко.

Як повідомляє РНБО, на базі Імпульсу вперше в історії України створено новий виробничий комплекс, здатний у необхідній кількості та за наявності конструкторської технологічної документації виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння, зокрема, всіх видів детонаторів та інших комплектуючих.

Читай у Google News!