В Україні росте попит на електромобілі

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Продажі автомобілів з електродвигуном в Україні в січні-лютому 2019 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року збільшилися на 69% – до 814 одиниць, повідомляє асоціація “Укравтопром“. Відзначається, що основну масу в цих реєстраціях становили машини, що були в експлуатації – 741 шт.

Лідером українського ринку автомобілів на електротязі залишається Nissan Leaf. За два місяці 422 авто цієї марки отримали українські номери. При цьому лише 11 автомобілів з цієї кількості були новими. Другою за популярністю стала Tesla Model S – 65 шт. (2 нових автомобілі та 63 старих). На третьому місці BMW i3 з результатом 62 авто з яких півсотні вживані та 12 нових машин.

Електромобіль Renault Zoe вибрали 46 українців і це четвертий результат. З цих 46 Renault Zoe новими були лише 6 автомобілів. Замикає п’ятірку найпопулярніших електромобілів FIAT 500e. З січня по лютий 35 авто цієї марки отримали українську прописку. Водночас Jaguar I-Pace посів лише восьму сходинку рейтингу з результатом 21 зареєстрований автомобіль. Але при цьому всі електромобілі цієї моделі були новими. Таким чином, на сьогодні Jaguar I-Pace є бестселером на українському ринку нових електрокарів.

Як повідомлялося, на кінець 2018 року в Україні було зареєстровано 11 тисяч електромобілів. Міністерство інфраструктури України в рамках реалізації програми щодо стимулювання розвитку ринку електричного транспорту в країні має намір до 2020 року збільшити частку продажів електромобілів на вітчизняному авторинку до 15%.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket