В Німеччині заявили, що роблять усе можливе, щоб Україна не постраждала від Nord Stream 2

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
honecker kiss 1

Німеччина робить усе можливе, щоб Україна не постраждала від введення в експлуатацію російського газопроводу Nord Stream 2. Про це під час спільної пресконференції з главою МЗС Польщі Збігнєвом Рау заявив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас, передає ukrinform.ua.

Він повідомив, що знає про критичне ставлення Варшави до Nord Stream 2 і провів відкриту розмову на цю тему з польським колегою.

“Ми ще раз зазначаємо, що були посередником у переговорах між Україною та росією стосовно транзиту газу. Ми забезпечили альтернативний транзит газу через Україну. Для нас також важливо намагатися забезпечити, аби Україна не зазнала збитків через відсутність транзиту”, – наголосив Маас, додавши, що з цього приводу Німеччина веде переговори зі США, а також з Україною.

За словами німецького міністра, якби економічні відносини з росією стали неможливими, це ускладнило б ситуацію в Європі. “Це призведе до того, що Китай та росія стануть ближчими. Довести до цього було б не лише хибним шляхом, а й загрозою нашій безпеці в Європі. Ми не вважаємо, що це правильна стратегія”, – вказав Маас.

Читай у Google News! google news