Процедура імпічменту заточена лише під скоєння злочину президентом – депутат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zelensky3

Президент Зеленський цитує закон про імпічмент і посилається на Конституцію, але цих речей про імпічмент, про які він говорить, немає ані в Законі, ані в Конституції. Про це заявив депутат Київської міської ради від партії “Європейська солідарність” Леонід Ємець, передає 5.ua.

“Коли стоїть завдання дізнатися правду, то і процедури на це заточені. Ми бачимо, що ці процедури, які зараз в Україні працюють, заточені як раз на те, щоб правду приховати. Президент Зеленський, цитуючи закон про імпічмент і посилаючись на Конституцію, говорить про речі, яких немає ні в законі про імпічмент, ні в Конституції”, – розповів він.

Депутат також заявляє, що в Україні прийняли закон про імпічмент, який не може тепер відсторонити від посади президента.

“Якщо вам здається, що президент щось робить не так, то ви можете його прибрати. Це неправда. Процедура імпічменту в Україні заточена лише під скоєння злочину президентом. Просто прибрати через процедуру імпічменту президента, який щось робить не так, то це є політичною історією. А злочини – це Кримінальний кодекс України. Там є чіткий перелік можливих підозр, які можна застосувати зараз, оцінюючи дії Володимира Зеленського. Починаючи від державної зради і закінчуючи зловживанням службовим становищем, розголошенням державної таємниці і ще ряд злочинів, передбачених саме для високопосадовців. Тому, коли ми говоримо, що хтось збрехав, то треба розрізняти брехню звичайної людини на вулиці і брехню президента країни”, – зазначив Леонід Ємець.

За його словами, процедура імпічменту діє в різних країнах по-різному. Наприклад, у США це лише початок процесу, а в Україні це вже завершення, тому “в Україні процедура імпічменту неможлива”.

Читай у Google News! google news