Співголова “Зелених” Німеччини розкритикував позицію уряду, який відмовляється надавати оборонну допомогу Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
оборонну допомогу

Співголова німецької партії “Зелені” Роберт Габек розкритикував позицію уряду ФРН, який відмовляється надавати оборонну допомогу Україні в умовах російської агресії. Про це заявив Габек заявив в інтерв’ю німецькому виданню spiegel.de, передає ukraineform.ua.

“Федеральний уряд постачає танки, складові ракет і підводні човни таким країнам, як Єгипет, який підігріває громадянську війну в Ємені – одній з найбільших гуманітарних катастроф нашого часу. Але Україні, яка стикнулася з агресією, не постачається навіть санітарний транспорт, старі позашляховики, обладнання для розмінування або прилади нічного бачення”, – зазначив політик.

За його словами, він просто не розуміє, як уряд ФРН у такій ситуації може демонструвати впевненість у власній правоті. У цьому зв’язку співголова “Зелених” запропонував, аби Німеччина принаймні почала допомагати Україні з розмінуванням.

Німецький політик наголосив, що ситуація в Україні має вирішальне значення для ЄС, його свободи та безпеки. “Боротьба України – це боротьба Європи”, – резюмував Габек.

Читай у Google News!